Duben 2008


další nášup girlsek :-D hih

29. dubna 2008 v 17:51 EMO
ehm tak mám tu pro vás něco dalšího no :-D
jééééééééééééééééééééééé krásnoučkýý mooooooocka :-D to ani nejde napsat jako :-D

ááááááá muuuck kráááása

29. dubna 2008 v 17:32 EMO
upéééé masooo obráázek emo jo kdybyste někdo nepoznali ale snad jo....

chat :-D

29. dubna 2008 v 17:28 důležitý informace,live chat atd.
Zítra budou Tokio Hotel opět na Habbo chatu.
30.duben 1pm pacifického/4pm východního času

Billda zase promluvil no :-D

29. dubna 2008 v 17:27 BILL KAULITZ
Dneska ve 13.00 hod. promluví poprvé po opeaci
Berlín - Jsou to jeho první veřejná slova po operaci hrtanu před čtyřmi týdny!
Rocková hvězda Bill Kaulitz (18) z "Tokio Hotel" má svůj hlas zpátky, jeho fanoušci si můžou oddechnout.
Bill děkuje exkuzivně na BILD.de v osobním proslovu svým fanouškům za podporu běheme toho, co onemocněl. Dneska ve 13.00 se můžete na video od Billa podívat na www.bild.de
Bill vypadá zdravě a fit. Jeho hlas zní zase plný síly a radosti jako před operací.
Říká: "Hey, lidi, já jsem Bill. Chtěl bych ještě jednou říct ´děkuju´ za podporu, kterou jste mi poskytovali, když se mi to stalo s mým hlasem."
A dál: "Především se také těším, že jsme mohli nahradit německý koncert v Dortmundu". Koncert se bude konat 13.června.
Pozítří uniknou "Tokio Hotel" na cestu do Ameriky. Americkým fanouškům tam představí své CD Scream, které tam bude od druhého týdne v květnu stát v obchodech. Kromě koncertu v Los Angeles museli kvůli Billově rehabilitaci hlasu odříct jedenáct vyprodaných koncertů.
Přesto šplíchá "Tokio Hotel"-kult z Evropy stále ještě do Ameriky. Z úcty pro jejich oblíbenou kapelu se učí stále víc amerických fanoušků německy, aby textu songů rozumněli.
Také americký tisk je z Tokio Hotel potěšen. Recenze CD v důležitých novinách a časopisech jako je "New York Times" a "Rolling Stone" jsou euforické. Začátek světové kariéry!

Bill po operaci

29. dubna 2008 v 17:26 BILL KAULITZ
tak tohel je první Billova oficiální fotka po operaci ... jako mě se tady zá pořád nějakej přepadlej bo co já vím... takovej a takový kratší vlasy nějaký A NE nebo jsem prostě jen slepota slepá:-D

Výlet do Opavy

28. dubna 2008 v 15:26 Něco o mě
Ahoooojky bobišci :-) muck .. no píšu zase zase :-D protže dneska jsme místo školy byli v té Opavě jak už jsem vám říkala minule jako bylo to docela dobrý ale tak trošku náročný dneska jsem 4 hodiny strávila v autobuse takže omluvte mé případné chyby ale jako zavírají se mi očii mno kapke :-D heh tak a tedka vám chci popsat jak to asi probíhalo u mě takže vyjeli jsme od gymplu jeli sme hodku a pul přibližně možná mín :-) když jsme dorazili dali nám rozchod asi 50 minut čím mě jako nasrali protože 50 minut je kurevsky málo soryy za to kurevsky ale jinak to asi říct nejde no :-D hih :-D...... šla jsem s mirečkou a nejdřív sme byli obhlídnout ťamana ten je prostě večnej vždy a všude jako no :-D tam jsmes si s Mirčou koupili uplně stejný krásný co krásný nádherný pásky :-) za 50 :-D woow dobrá cena ale jako taky mě sere protože smrdí ťamanem upéé :-D ach jo :-D potom jsme šli k baťovi joo dve borky každá v penežence maximálně 500 ale sme si to našlápli až k Baťovi no :-D tam se mi libily jedny botky ale boužel drahý jak prase :-D takže jsme to tam okoukli a pak zavítali do skate shopu kterej asi pravděpodobně zavírali nejenom že bylo všechno slevněný upně maximálně ale měli tam řekla bych velký prd :-d všechny hezký věci asi někam zmizly bo co :-D no takžetam jsem si taky nic nekoupili pak Mirečka dostala oprvdu nezvaladtelný hlad a tak si koupila hranolky a já pul litra koly mno :-D co už pak sme šli do city sportu víte ne takový ty značky jako adidas ,nike, puma a tak ne?? ale to musíte znát v olmiku je na námku myslím taky :-) tak jsem byli asi 20 minut a já si tam pak vybrala tričko ani jsem to nestačila projí všechno jako všechny to věci byli nádherný ale jako drahý no :-D nakonec jsem si teda koupila puma triko asi moej první věc od značky puma :-) ale jako pěkný no :-D pak se šlo do divadla opruz jako parse jako srandovní to možná bylo ale našim učitelům se to nelibilo jako určitě převážná část textu byla o sexu no jako super ale podařilo s enám chytnou od jednoho z hercu jabko které sme potom mohli i sníst a pak se jelo domů konečně a už nemůužu jdu spát BROU NOCENKŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ :-* MUCK MILUJU VÁS
ZNAK OPAVY KDYBYSTE NĚKDO NEVDĚLI :-D loool

Nakreslené anebo živé? co myslíte? :-)

28. dubna 2008 v 15:16 ----emo, lebky,gothic,colorfull-----
Kurňáááá pěkný obráázky jak cip :-D
jééééééééééééééééjda ale je to nádhera fááákt všechny tyhle obrááázečky krásný moooooc :-) muck

Dc pár obrázečků

28. dubna 2008 v 15:10 ------Supr značky---------
no taky pár dcček :-D tééééda
hmmmm :-)

zničený sen

28. dubna 2008 v 15:06 BILL KAULITZ
Brutální odsouzení k mlčení kvůli zdravotním problémům, Tokio Hotel zpěvák musel zrušit koncerty, očekávané tisíci fanoušky. Nemocný, ale bojovný, Bill vzpomíná na tuto bolestivou zkoušku v exkluzivním rozhovoru vedený přes e-mail.
Jakou zprávu bys poslal fanouškům, kteří se starují o tvé zdraví?
Nejprve ze všeho, chci vzkázat a říct, že jsem v pořádku. Operace netrvala ani hodinu a nestalo se nic neobvyklé pro chirurgy, kteří mě operovali. O této operaci jsem četl hodně děsivých příběhů: lidé mají někdy opravdu skvělou představivost! Věřím, že fanoušci se začali obávat, až když se začli zveřejňovat takové informace, někdy falešných a často přehnaných. Teď se zotavuju a musím odpočívat.
Je toto poprvé, že jsi musel podstoupit typ takovéto operace?
Takový typ, ano. Ještě nikdy jsem neměl závažný problém s mým hlasem, takže oparace hlasivek byla poprvé. A doufám, že také naposledy.
Jak operace skončila?
Velmi dobře, i když jsem se hrozně bál. Naštěstí riziko této operace je minimální. Byla to operace pomocí laseru a pod narkózou. Následující dny jsem se cítil velmi unaveně, ale brzo jsem byl zase na nohách.
Důvod je: neštěstí nebo přepracování?
Myslím, že obojí. Tento stav je vysvětlen několika faktory: trochu námaha, to je pravda, chladno a abych byl upřímný, hodně nedbalosti!
Jaké jdi dostal instrukce, aby ses rychleji uzdravil?
Doktoři mi nařídili odpočinek! Beru nějaké léky na hojení hrdla a taky nějaké anti-pálivé drogy. Ve stejnou dobu se musím jíst stejné druhy jídel, obzlávšť mléčné produkty. Hodně piju, být v teple a tak moc nemluvit. Protože jsem ukecaný, není to pro mě lehké!
Jak jsi se cítil, když ses dozvěděl o této bolestivé zkoušce?
Cítil jsem se vinnně, naštvaně a dokonce trochu rezignovaně. Na začátku jsem byl skutečně šílený. Museli jsme podruhé zrušit koncerty kvůli mému hlasu! Tohle turné mělo být po všech evropských zemích, ve kterých je kapela volána. Byla to realizace překrásného snu. Bylo to přerušeno kvůli mému hlasu. Myslel jsem na všechny naše fanoušky, kteří byli zklamáni, protož nemohli být na našem koncertu. V tu dobu jsem sám rezignoval a přijal osud. Malá útěcha: Většina zrušených koncertů bylo v létě nahrazeno.
Co jsi se od toho naučil?
Od teď budu více dbát na své hlasivky. Před každým vystoupením budu dělat cvičení, abych hlas zahřál.
Kdo ti dopřával komfort?
Naštěstí jsem byl v tomto období velmi podporován. Členové kapely mi pomohli, stejně tak jako náš tým. Navíc mi dvojnásobně pomohly zprávy zaslané od fanoušků, kteří mi přáli brzké uzdravení.
Co děláš během dnů rekonvalestence?
Abych byl upřímný, trochu se nudím, protože jsem měl předtím denně plný program... Divám se na televizi, poslouchám hudbu, spím.
Během odpočinku píšeš i nějaké písně?
Ano, píšu toho hodně na naše další album. Například tento volný čas mi dává možnost dokončit texty, který jsem naškrábal tady a tam. Nejhorší flustrace je, že si to teď nemůžu zazpívat. Těším se, až se kompletně uzdravím.
Důvěrně
Během dlouhého času rekonvalestence, ve které nesměl promluvit ani jedno slovo, Bill myslel na tisíce věcí, někdy dramatických. Také si představoval, že svůj hlas navždy ztratí a už nikdy nebude schopný zpívat. Stejně, i když nemá nikdy daleko k dobrým nápadům, Bill požádal své dvojče Toma, aby ho kdyžtak nahradil za mikrofonem.

dostanem th do xfaktoru?

28. dubna 2008 v 15:05 TOKIO HOTEL
Ahojky všichni fans Tokio Hotel!

Jistě víte, že na netu se objevují snahy, dostat do pořadu X-factor songy od Tokio Hotel.
Na stránkách X-factoru a na stránkách Evropy 2 můžete hlasovat, jakou písničku chcete, aby určitý finalista zpíval.

Zde je seznam interpretů a písní, jak hlasovat.

David Gránský - By your side

Ondřej Ruml - Don't Jump

Kamila Nývltová - Sacred

Jiří Zonyga - Break Away

Martina Pártlova - Final Day

All X - Ready, set, go

Za 5 dvanáct - Rescue Me
A postup:
www.nova.cz/xfactor

Klikněte na odkaz SOUTĚŽÍCÍ a poté už na jednotlivé finalisty a u každého vyplňte písničku, podle seznamu, který zde máte uvedený.
Hlasovat lze také přes stránky evropy 2. www.evropa2.cz

Jen upozorňuji, že hlasovat lze maximálně jednou za minutu, takže pokud vám to nepůjde, vyčkejte jednu minutu a zkuste to znovu.
Hlasujte každý den až do 3. května.

Bylo by úžasné, kdyby se podařilo dostat Tokiáky do Xfactoru. Zviditelnili bychom zde nejen je, ale i nás!

Zatím ahojky a přeji vám všem krásný den
Vaše Alča

Třetí album??:-)

28. dubna 2008 v 15:04 TOKIO HOTEL
Známý pro svou báječnou rozvážnost, basista Tokio Hotel má tisíc věcí, které by rád řekl o životě kapely. Georg to také bere s nadšením a také přiznal, že je v přípravách třetí album.
Jak jsi se cítil u incidentu kvůli hlasu Billa?
Byl jsem opravdu ustaraný. Už předtím měl Bill již slabé náznaky s hlasem, ale to souviselo s nachlazením nebo momentální únavou. Náhlé zmizení hlasu uprostřed koncertu se nikdy předtím nestalo. Pochopili jsme, že co se děje není normální.
Co sis myslel na začátku?
Nejprve jsem se bál o Billovo zdraví. Bez přesné diagnózy doktorů, nikdo nebyl schopný dát vysvětlení. Potom, když musel jít na operaci, jsem si sám položil otázku týkající se budoucnosti kapely. Vším jsme prošli společně, naše historie se takto nemohla zastavit! Moji rodiči, oba doktoři, mě uklidnili. V detailech mi vysvětlili, co by se Billovi stalo, když by nešel na operaci, ale že to jeho kariéru jako zpěváka nebo budoucnost Tokio Hotel neovlivní.
Jak jsi využíval čas během Billova uzdravování?
Přerušení bylo tak náhlé, že jsem se na začátku cítil hrozně prázdný. Ale ihned jsme se dal dohromady a rozhodl využít tuto neočekávané přerušení, abych nabral kyslík a dobil baterku. A také jsem doplnil spánek…
Kromě pauzy a jiného, co byly tvoje aktivity?
Není žádným tajemství, že mimo kapelu nejsem energická osoba (směje se)! Také dny trávím v klidu: DVD, video hry, čtení e-mailů.
Jak dlouho přestávka trvala?
Pouze několik dní… Musím říct, že mi brzo chyběla kapela. V tuto chvíli, většinou času trávím s Tomem a Gustavem v našem nahrávacím studiu v Hamburku. Pracujeme na složení nových melodií pro naše další album, testujeme nové rytmy. Tohle je další vzrušující část jako života muzikantů.
Takže můžeme očekávat vydání třetího alba…
Bill už napsal hodně textů. My máme hodně nápadů na melodie. Projekt pokračuje uspokojivě. Ve zkratce doufáme v ukončení nahrávek před koncem tohoto roku. Když bude vše dobře pokračovat, naše třetí album uvidí světlo světa tento podzim.
Bude toto album nahrané v němčině nebo angličtině?
Tohle je otázka, kterou nemohu zodpovědět, protože všechno je možné. Ještě nebylo nic rozhodnuto.
Která velká jména rocku nakrmují vaši kreativitu?
U kapel máme docela rozdílné úsudky. Gustav a já máme například rádi starou generaci rockových ikon, jako je Nirvana a Guns N' Roses. Oproti tomu Billa a Tom vnímají víc spíše současné kapely jako Green Day, Placebo a Coldplay.
Kdy ses naposled zamiloval do nějaké hudby?
Momentálně poslouchám hodně skladem kanadské kapely Nickelback. Obzvlášť mám rád video pro jejich hit "Rockstars."
21 svíček
31.března tohoto roku oslavil Georg své 21.narozeniny. Na důležitou událost se svými přáteli měl smutek, protože v ten den musel Bill na operaci hlasivek. Každopádně Georg naplánoval oslavu tak brzo, jak jen bude mít Bill dostatek energie.

autorka se zase potřebuje vykecat

27. dubna 2008 v 16:19 Něco o mě
Ahoooooooooooooooooojec :-) bobaniiii :-) už jsem dlouho nenapsala nic pěkného že??? :-D tak přemýšlím že bych mohla ale co ?? :-D celej víkned docela ušel takovej standart no :-) byla jsem doma koukala na saw :-) :-D takže jsem byla tak mírně připosratá no :-D ale tak co už že :-D .... a jinak jsem spala nebo se byla projít pojídalaa pendreky a podobně hih no nejlepší na tom bylo že jsem se celej víkend nemusela učit protože jedeme v pondělí naše celá třída plus ještě nějaký třídy ale nevím jaký jedeme do OpAvy do divadla :-) ale asi zmrznu beru si uplně kratoučkou sukýnku :-D jééjda ale já jako nechci zmrznout že :-D :-D tak mi držte palečky miluju vááááás všechyn vaše webmasterka Májuša muck :-*
taková pěkná kravičkáá jéééééé :-D

Zajíček muj milovanej :-* muck

27. dubna 2008 v 14:59 ------Supr značky---------
woooooooooooooooooooooow taky tak žerinkáte playboye? :-D
ovšem tohle už je jako extrémní mazec že :-D
:-D loool

Hlasujteeeeee joooohoho

27. dubna 2008 v 14:53 TOKIO HOTEL
Hela jako děckáá hlasovat a necekat jasnéééé? :-D dékec májuša :-* muck
Best Band-tady
Bestes Video-tady
Bester LiveAct-tady

GEge jebe?

27. dubna 2008 v 14:52 GEORG LISTING
GEORG: já jsem nevěděla jakýho trnky brnky :-D hehe

já se zamilovalááááá

26. dubna 2008 v 19:21 snowboardy a všechno o nich
jééjda děcká já se zabouchal do tohohle obrááázyk já upeeee nemůžu ty voleeeeeeeeee................. jéééjda to je paráda upeee moooooooc :-O čučám

Boardyyyyy :-* muck

26. dubna 2008 v 19:20 snowboardy a všechno o nich
pánský ale krásný
máte rádi grafitky?? tak čučajte na tohleee :-O


Teddy's heart (by Hanny)

26. dubna 2008 v 10:36 BILL KAULITZ
krááááááááááááááásný nemyslíte?