Březen 2008

Colorfullenky :-) jéééjky muck

31. března 2008 v 13:16 Jennifer Lopez

b35319949.jpg
photography 005
photography 004
photography 001
jééééžiš upéé krásný ty baloonky


Screeny girls...

31. března 2008 v 13:07 EMO
jééééééééééééééééééééééééééj některý jsou fakt coool ty jo .:Doperace proběhla...

31. března 2008 v 13:01 News( die Neuheiten)
Fanoušci Teenie-skupiny Tokio Hotel si můžou oddychnout: Operace hlasivek zpěváka proběhla podle oznámení jejich managera dobře.
" Při operaci proběhlo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl producent a manager David Jost večer v neděli. " Billův ošetřující lékař je jedním z nejlepších lékařů, kteří v jeho oboru existují". "Ostatně, jestli se operace opravdu tak dobře podařila, že Billův hlas bude znít tak, jako předtím", se prý ještě nemůže bohužel říct.
Kvůli onemocnění hlasivek 18-ti letého Billa Kaulitze, musela populární kapela zrušit naplánovaná vystoupené v Evropě a Sev. Americe. "Kvůli dodržení klidové fáze a rehabilitaci hlasivek, které se musí Bill po operaci podrobit, jsme zrušili koncerty v USA a Kanadě (Detroit, Chicago, Cleveland, Toronto, Montreal a Boston)", řekl Jost a potvrdil tím novinám "Bild" zprávu ze soboty. Pravděpodobně se bude první koncert v USA konat na 1.máje ve Washingtonu.

Komunikace s křídovou tabulí

Jost dodává, že prý dvojče Tom doprovázel Billa do nemocnice. Prý "mu dal ke komunikaci pro příštích deset dní, malou křídovou školní tabuli". V E-Mail- Interview s "Bild am Sonntag" (BamS) řekl kytarista Tom Kaulitz: "Bill by chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak jen to je možné. Pravděpodobně to tam vydrží asi jen dva dny".
Jeho bratrovi prý chybí zpívání. Na otázku, jestli má prý strach, že Tokio Hotel už nebudou znět tak, jako dříve, odpověděl Tom: "popravdě řečeno, máme z toho vítr a to sice oba dva. (…) Bill mi už znakovou řečí vysvětlil, že halt po operaci budu muset já bejt u mikrofonu."
V únoru na malé návštěvě v Sev. Americe byla skupina potěšena. Koncerty ve středně velkých halách v Los Angeles, New Yorku a Kanadě byly ihned vyprodány. Hodně amerických fanoušků mohli hity jako "Monsoon" (DDM) zpívat zpaměti. Pravděpodobně ve druhém týdnu května by mělo vyjít v USA skupiny první anglicky zpívané album "Scream".
Přeložila: Annette Kaulitz
Zdroj: http://www.focus.de

Jména pro medvídky

29. března 2008 v 13:23 News( die Neuheiten)
Zoo ve Vídni prý právě přivítala na světě dvojčátka ledních medvědů a hledají jim jména.
Německy oficiální fanklub přišel z nápadem, že by se jim měl napsat návrh "Bill" a "Tom". Co myslíte vy? Jestli s tím souhlasíte a chcete, aby se tito dva roztomilí medvídci ve Vídni jmenovali, tak napište na adresu:
A tady je fotečka těch dvou roztomilých medvíďat.

Scream v Kanadě na 3. místě

29. března 2008 v 13:20 News( die Neuheiten)
Scream šel teď do prodeje a již to vyšplhal na dobré místo!
v HMV týdenním prodeji alb se dostalo na neuvěřitelné 3.místo!!!
A to je v prodeji jenom chvíli!

knižkáá číslo 2

29. března 2008 v 13:18 věci od tháček(Sachen)
Tsunami je nová knížka o Tokio Hotel, která výjde 2.dubna.
Giunti edice bude v Itálii publikovat knihu "Tsunami", Beatrice Nouveau's o úspěchu Tokio Hotel ve Francii. Kniha bude o hystorii jejich kariéry, fakta a hodně nezveřejněných fotek.
tokiohotel.it dovolí vyhrát pěti lidem tuto kopii knihy - pro ostatní tato kniha ale nepůjde do knihoven!

něco o comet

29. března 2008 v 13:17 důležitý informace,live chat atd.
Několik hvězd německé popové hudební scény bude očekáváno na vyhlášení hudebních cen "Comet" v květnu v Oberhausen aréně. WAZ se nominace dozvědělo již předem.
Oberhausen. "Comet" se vrhá dopředu: Šprýmař Oliver Pocher bude vyhlašování hudebních cen Vivy moderovat 23.května v König-Pilsener-Arena. Také nominace se mohlo WAZ dozvědět již předem - "kdo" je "kdo" národní scény umělců. A online hlasování startuje již toto pondělí na www.viva.tv .
Pocher počítá k moderování první hodiny a v r.2005 dokonce získal cenu jako "nejlepší komik" - tehdy se hostovaly "Comet" doposud naposled v Oberhausenu. Podporován bude 30letý Oliver Pocher mezi jinými také moderátorkami Vivy - Collien Fernandes, Gülcan Karahanci-Kamps a Johannou Klum, stejně tak raperem Bushidem, který bude jako VIP reportér.
Jací hosté? Všemi v čele Tokio Hotel. Teenie hvězdy, které byly naposled označeny titulky od ukončení školy po operaci hlasivek, jsou zaznamenáni ve třech kategoriích, mezitím královskou disciplínou "Nejlepší kapela". Teď se musí zpěvák Bill Kaulitz jenom ještě včas uzdravit. Po dvakrát nominovaných je: Bushido, Die Ärzte, Fettes Brot, Die Fantastischen Vier, Monrose, Mark Medlock, Alex C. a Ich & Ich. Hlasovat můžou fanoušci výhradně na internetu.
Napětí přislíbí obzvláště "Hvězda hvězd" a "Super Comet". To půjde nejoblíbenějšímu vítězi, který bude volen během show diváky přes telefon.
Vrcholy pod nominovanými: Hvězda Herbert Grönemeyer je v nominaci na "Nejlepší umělec" mezi jinými i s Markem Medlockem, v každém případě superhvězda; u "Nejlepších kapel" dosahuje seznam od Monrose po Scooter; "Nejlepší song" obsahuje Du hast den schönsten Arsch der Welt" či "Bettina zieh dir bitte etwas an", o titul "Nejlepší nováček" konkuruje Stefanie Heinzmann také Jimi Blue nebo Cinema Bizarre; a potom chybí ještě rozhodnutí o "Nejlepším živém vystoupení": Bushido, Die Ärzte, Die Fantastischen Vier, Panik nebo Tokio Hotel.
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Ryan Tedder (One Republic) o spolupráci s TH!

28. března 2008 v 19:10 News( die Neuheiten)
Jeho písničky patří k mega-hitům!
Teď píše Ryan také pro německé kapely!
...Kromě toho jsem dostal dotaz, jestli bych nechtěl společně s Tokio Hotel napsat písničku..."Ryan je nadšen: "Tito kluci slaví obrovské úspěchy v Evropě! Nějaké songy od nich jsem slyšel a připadají mi opravdu skvělé! Bill má dobrý hlas! Jejich image a jejich styl je fascinující. Nebude to pro ně lehké, ale s anglickým hitem by mohli udělat velký průlom také v USA. Rád bych s nimi pracoval...!" Je už něco o této spolupráci dojednáno? "Zatím bohužel ještě ne. Mám toho příliš hodně s mojí kapelou OneRepublic. Ale pracovat s kluky z Tokio Hotel mi připadá opravdu lákavé!"
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Vzkazy pro Billa od radia CKOI

28. března 2008 v 19:07 BILL KAULITZ
Také na stránkách montrealského radia CKOI můžete zanechat Billovi vzkaz. Zprávu můžete napsat i anglicky nebo francouzsky a ona pak bude přeložena do němčiny a poslána managemantu TH, který tyto zprávy Billovi určitě předá..


novinnky o billově stavu...

28. března 2008 v 19:00 BILL KAULITZ
Musí potom chodit k logopedovi a "tuto klidnou pauzu bezpodmínečně" doržovat. To říká jeho producent a manažer.
Mladý zpěvák ve strachu o hlas. Kdy bude operován? Kdy bude smět zase mluvit? Kdy zpívat?
Momentálně leží Tokio-Hotel hvězda Bill Kaulitz (18) na klinice, kde se jeho hlas připravuje na zákrok. Na jeho hlasivkách musí být odstraněna cysta. Jeho bratr Tom (18) je celou dobu u něho, Bill má o svůj hlas velký strach.
Tokio Hotel producent a manžer David Jost k B.Z. "Operace se bude konat pravděpodobně příští pondělí." A může se už předvídat, že žádné "špatné věci" nebodou, samotný zásah je i malý (endoskopicky skrz ústa, pomoc operačního mikroskopu) a poběží bezproblémově.
Jost objasňuje: "Rovnou po operaci nesmí Bill přibližně 10 dní mluvit a hojení operovaných hlasivek musí být pravidelně lékařsky pozorováno. Rehabilitace hlasu u logopeda bude trvat asi 3 týdny."
Jak se Billovi vede, na co myslí, co si přeje? David Jost: "Bill je blázen, už teď celou dobu myslí na to, kdy zase může stát s mikrofonem na podiu. Má špatné svědomí kvůli odřeknutým koncertům. To je ale úplná slabomyslnost, u takových vět ho musíme zastavit. Bill nesnáší, když se mu věci předepisují, ale po operaci musí bezpodmínečně dodržovat oddechovou fázi - i když se ho k tomu musí přinutit!"

Ty krááávo------

27. března 2008 v 17:47 ----emo, lebky,gothic,colorfull-----
jééééééééééééééééééééééj masakééééééééééééééééééééééér Looool

colorfulles

27. března 2008 v 17:44 colorfull
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs14/300W/f/2007/081/c/2/___run_around_in_my____by_efedrina.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs14/300W/f/2007/081/1/f/Sometimes_i_like_to____by_efedrina.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/189/6/9/Ania______by_efedrina.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/186/8/3/en_cyclop_edia_by_efedrina.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

co je nového duležitý čtete...

27. března 2008 v 17:20 BILL KAULITZ
Miliony fanoušků se strachují o zpěváka Tokio Hotel - Billa Kaulitze!
18letý musí ještě tento týden pod nože, aby mu mohla být odoperována cysta z jeho hlasivek.
Také se strachujete o nemocného zpěváka? Napište Billovi tady svoje přání brzkého uzdravení.
BILD se o Billovu nemoc zajímá, a proto teď napsal jeho hamburskému lékaři ...
V odborném lékařském potvrzení Billova lékaře stojí: "U pana Kaulizte je jasné organické zduření vprostřed třetiny levých hlasivek…Jedná se u zduření kolem vnitřních hlasivek se sekundárním zduřením."
HNO-lékař Dr. Thomas Disselbeck (50) onemocnění vysvětluje: "Bill má cystu uvnitř svých levých hlasivek, která se právě na vnější straně rozšiřuje. Na to může nasvědčovat, že i přes cystu svůj hlas v poslední době dál namáhal. To teď nesmí v žádném případě dál dělat, jinak by se hlas mohl stát stále horším."
Dál se tam píše: "Problematické je to takovým způsobem, že se kolizní orgány hlasivek při mluvení nerozdělí na latě hlasivek, ale koncentrují se na zónu zduření."
Co to znamená, vypráví specializovaný lékař: "Normálně tlučou hlasivky při řeči v celém rozsahu navzájem a vytváří tak hlas. U Billa narazila práva hlasivka ale právážně na cystu, což způsobuje, že jeho hlas při mluvení je hrubý a ve středních polohách hlas odchází."
PRO ZPĚVÁKA JE TO KATASTROFA!
Potom ještě v Billově spisu stojí: "Pan Kaulitz zvažuje fonogramní chirurgický zákrok, při kterém se cysta jemně preparátem odstraní a hlasivky budou trojrozměrně obnoveny."
Dr.Disselbeck vysvětluje odborné výrazy: "To znamená, že cysta bude odstraněna pod mikroskopem kompletně jemným odstřihem. Potom bude sliznice tak vyhlazená, že svůj původní stav zase příjme."
Jak to půjde s Billem dál: Lékař: "Po operaci nesmí deset dní mluvit a musí potom tři týdny pod instrukcí logopeda svůj hlas zase vytvářet."
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Zpráva od neny pro kluky...

27. března 2008 v 6:55 News( die Neuheiten)
Ahoj kluci! Koncert v NYC v únoru byl opravdový hit! Vím, že se brzo vrátíte do Ameriky, ale ne do Velkého Jablka! Brzo navštivte Velké Jablko. Poznávám stále víc lidí, kteří vás kluci milují. Tvrdě se snažím, aby lidé poznali váš talent (všech členů) a jak jde čas dál, tak za mnou přichází více lidí, kteří mi říkají, že se do vaší hudby zamilovali! Citím se tak pěkně, když mi tohle říkají, takže pokud všichni tohle čtete, umím si představit, jak se všichni cítíte. Je to dobrý pocit, že? Bille, doufám, že se brzy budeš cítít dobře a brzo se vrátíš! - Nena
Hey guys! The concert in NYC in February was a true hit! I know you're coming back to America soon but not to the Big Apple! Visit the Big Apple soon! I've gotten even more people to love you guys! I'm trying my hardest to make sure that people do get to know all of your talents ( all of the members) and as time passes more and more people come up to me telling me that they are in love with your music! I feel awesome when they tell me this, so if you all read this I'm imagining how you all feel. It's a good feeling right? Well Bill, feel better and come back soon!- Nena

Operace odložena...

27. března 2008 v 6:53 News( die Neuheiten)
Bill Kaulitz nebude údajně ještě operován. Zpěvák bral aspirin, takže se musí ještě pár dní počkat.
Operace hlasivek Tokio Hotel - zpěváka, Billa Kaulitze, je pro jistotu odložena. Jak noviny "Bild" ve svém středečním vydání uvedly, rozhodli se proto lékaři, protože 18letý bral aspirin. Tento lék se musí z těla dostat, jinak by mohly při operaci nastat komplikace.
Jak v úterý bylo přiznáno, Bill Kaulitz trpí cystou na hlasivkách, která musí být operativně odstraněna. Vyprodané evropské turné s koncerty Itálii, Švédsku, Slovinsku, Srbsku, Finsku, Dánsku a Norsku musely být v krátké době odřeknuty. Po operaci by měl Bill absolvovat více týdenní rehabilitaci, aby se zabránilo dlouhodobým zdravotním potížím.

od čeho si Billda zničil hlas?

26. března 2008 v 18:42 BILL KAULITZ
V podstatě v tomhle článku není nic nového, furt omýlají jedno a to samé. Akorát jsem přeložila pár částí...
V minulém roce absolvoval Bill 43 koncertů, sotva měl nějakou pauzu.
David Jost říká: "Bill měl už velmi bzo hodiny logopedie a už přes tři roky před každým vystoupením dělá nejméně půlhodiny hlasové cvičení."
"Ale na koncertech dává vždycky ze sebe všechno ven v emocích .. musí si dávat pozor, protože jeho hlasivky nejsou na to příliš stavěné.
Také Justin Timberlake (27) se musel v roce 2005 podrobit operaci zauzlení, které měl na hlasivkách. Nemohl potom přes několik týdnů zpívat a mluvit.
Jak je to teď s Billem? David Jost: "Leží v posteli a bere léky na uklidnění hlasivek. Teď ho lékaři nemohou ještě operovat, protože před pár dny bral Bill kvůli bolesti hlavy aspirin. To je lék, který se spojí s krví a musí nejprve v těle vyprchat. Jinak by totiž mohly přijít u operace komplikace."