Červenec 2007

The DOME 41NEW FOTOS

31. července 2007 v 18:52 Ocenění(Schätzung)
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket zlatinečko:-*


Black and white from sceaaaaaaaaaaaam

31. července 2007 v 18:46 klípky
7714.jpg image by NickyFerrum47713.jpg image by NickyFerrum47712.jpg image by NickyFerrum47711.jpg image by NickyFerrum47710.jpg image by NickyFerrum47709.jpg image by NickyFerrum47708.jpg image by NickyFerrum47707.jpg image by NickyFerrum47706.jpg image by NickyFerrum47705.jpg image by NickyFerrum47704.jpg image by NickyFerrum47702.jpg image by NickyFerrum47701.jpg image by NickyFerrum47700.jpg image by NickyFerrum47703.jpg image by NickyFerrum4
click an scans for biggest size


GOLD STARS SPECIAL

31. července 2007 v 18:34 časáky(- die Zeitschriften)
Tokio483Hotel.blog.cz
Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz
Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.cz.:-**********

MR.TOM AND MR.BILL

31. července 2007 v 18:31 Srandičky
tokio483hotel.blog.cz
JÉÉÉ TO JE mazzzzzzéééééééééc

LOOOOOOOOOOOOL no coment

31. července 2007 v 18:30 Srandičky
(tokio483hotel.blog.cz)
Zajímavosti / Blbosti - nemám sílu to dát jinam.. :DDD

jak flirtují dvojčata????

31. července 2007 v 16:26 kaulitz twins(kaulitz Zwillinge)
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Tom: Když chci s holkou flirtovat, potom s ní zkusím navázat oční kontakt. Ale tak, aby právě zpozorovala, že něco chci. Potom čekám také na to, že ona udělá první krok. Když se to nestane, tak se ji ale odvážím oslovit. Něco mě tady vždycky napadne...
Bill: Na nikoho nikdy nepískám nebo nevypouštím hloupé výroky. Raději utratím za pití!

MEGÁÁ MOC WALLLLLLŮŮŮŮŮŮ

31. července 2007 v 16:24 Walpapery


TOM

GUSTAV
GEORG
VŠICHNIA mix všeho :))TH FANS VE VELKÉ TOKIO HOTEL MOZAICE

31. července 2007 v 16:13 TOKIO HOTEL
senzační! Vy Tokio Hotel fanoušci jste byli vyzváni k tomu, poslat nám vaši fotku. Vyvrcholení: Každá jednotlivá fotka se dá jako malý mozaikový kamínek k velkému Tokio Hotel mozaikovému obrazu. Obraz Tokio Hotel tvoří …VÁS! Kapela si byla jistá, že se zúčastní hodně. Když se ale dozvěděli skutečný stav, byli všichni baff! Ke konci akce jsme od vás dostali téměř 20 000 obrázků! Obdrželi jsme takto den a noc obrázky v minutovém taktu! Grandiózní výsledek! A poté, co jste nám obrázky tak pilně posílali, uděláme sestavu velkého mozaikového obrazu. Jak se dostaneme dál, se samozřejmě dozvíte v sekci Backstage! Takže kdo ještě není přitom, ihned se tady přihlašte!
tokiohotel.de
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/

DVD ZIMMMMMER 483 je tuuuuuuuuuuuuuu

31. července 2007 v 16:11 News( die Neuheiten)
1) Übers Ende Der Welt
2) Reden
3) Ich Brech Aus
4) Sprich Nicht
5) Der Letzte Tag
6) Wo Sind Eure Hände
7) Durch den Monsun
8) Wir Sterben Niemals Aus
9) Stich Ins Glück
10) Ich Bin Nich Ich
11) Schrei
12) Vergessene Kinder
13) Leb Die Sekunde
14) Heilig
15) Totgeliebt
16) In Die Nacht
17) Rette Mich
18) An Deiner Seite
+ 45ti minutový dokument z backstage tour!droji:http://pajcinblogisek.blog.cz/th na malinach:-D

28. července 2007 v 13:59 Srandičky

looooolec jak je tomi vystrihlej z tooh hajzliku :-D


BILLINEK NOVA STYLOVA IKONA

28. července 2007 v 13:44 BILL KAULITZ
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem!- sorry za copy :)

Haute Couture je přes módního návrháře, Prêt-à-porter ovlivnili naproti tomu hollywoodské hvězdy. Ale mladí mají svou vlastní stylovou ikonu - mladou, odvážnou, drzou a čestnou.
Kapela, o které se dneska mluví nejčastěji je Tokio Hotel. Buď je milujete nebo nesnášíte, ale jedno je stálé - nenechají nikoho lhostejným. Jejich hudba je unikátní a představuje směs ze všech existujících hudebních pravidel, a tenhle mix je dost úspěšný. Proto mluví rekordy ve věcech, týkajících se prodeje desek a pro německou kapelu obrovská popularita v Evropě. Diskuzi o hudbě přenecháme zajisté do jiné rubriky - raději budeme mluvit o roli těchhle mladých talentů ve světě módy. Může to být předčasné, ale tihle kluci nejsou jenom hudební talenti, ale platí také jako idolové celé generace. Říká se, že jejich styl oblečení inspiruje přesně tu generaci, která se označuje obykle jako "další generace".
Nejsou žádné pochybnosti, že zpěvák kapely, Bill Kaulitz, je hlavní stylová ikona. O jeho vzhledu jsou divoké spekulace, vtipy a diskuze, a přesně on je nejčastěji vyhledávaným ve věcech, týkajících se oblečení, make-upu nebo účesu. Jeho celkový obraz se ale nedá představovat v rámci určítého stylového směru. Kombinuje rozdílné směry oblečení v tak jedinečné kombinace, že gothik náhle není tak tmavý, rock není tak špinavý a Glamour není tak působivý. A nicméně se na první pohled rozdílné styly dobře snesou a existují v jediné osobě harmonicky vedle sebe. Talent? Zcela určitě!
Dokonce ti, kteří takovou hudbu neposlouchají, najdou na takovémhle stylu pro sebe něco zajímavého. Když nemáte zastíněné předsudky, když nemáte strach z experimentování, nechte se potom inspirovat tímto mladým talentovaným zpěvákem.
Make-up a manikúra
Bill jednoznačně není první hudebník, který si maluje oči a lakuje nehty, ale on je jednoznačně jediný v hudební branži, kterému to proklatě sluší.
Nezměnitelným atributem Kaulitze mladšího je nádech make-upu, jakož i kočičí oči. V této sezóně je to velmi moderní trend. Velmi stylistické a vždy tajemné. Takový make-up bude přitahovat všechny pohledy. Hlavní věc je, nepřehánět to. Pro případ, když Vám nesedí červná uhelná barva, použijte tmavě zelené, fialové nebo tmavě modré oční stíny, mezi tím nebude rockerský vzhled trpět. Jiná zvláštnost je pleťový krém nebo pudr. S tímhle můžete skrýt vady na plati, odstranit mastný lesk a Vaši pleťi dodat potřebné vyrovnání.
Zlé jazyky ale často šeptají o existující skutečnosti, a proto příjdou také spekulace o eventuálním sexuzálním zaměření zpěváka. Myslete ale na to, že již před dvě roky Jean Paul Gaultier navrhl ošetření pro muže, a v tomhle roce Guerlain, vůdčí firma v oboru kosmetiky, vypustila péči pro léto. Vynikající alternativa pro make-up na obličeji pro letní čas je sluneční lázeň. Přírodní lehká hněď propůjčuje pleti zdravý vzhled.
Billovy ruce jsou vždycky naprosto v pořádku, což každý mladistvý v jeho věku nenabídne. Bill upřednostňuje nevšední černo-bílou manikúru. Tyhle barvy kombinujta tak, jak Vám leží na srdci.
A samozřejmě rty - hladké, pěstěné, přírodní barvy. K tomu spojty bezbarvý balzám na rty.
Oblečení
Přes svůj zdůrazňující, neobvyklý vzhled, nosí Bill zcela běžné věci - trička, džíny, kožené bundy. Celé tajemství leží na správné kombinaci oblečení.
Džíny by měly být bezpodmínečně delší, aby se tak táhly po zemi a za nějako dobu se ošoupou, to je přesně ten bod. Můžete si také vzít zcela slušné džíny, sehnat si nůžky a nakonec jim zapůjčit ošoupaný vzhled.
Bylo by žádoucí, když by džíny byly o půl velikosti větší a trochu nižší. A samozřejmě se nesmí zapomenout na široký pásek s mírnou, dokonce i agresivní působivou sponou. Na pásku nejsou také zakázány velké přívěsky nebo řetězy, jaké množsví je už ale na Vašem přání.
Trička s lebkami a jinými agresivními nápisy nejsou jenom Billovou vizitkou, ale také celé mládeže. Potiskněte si, jak chcete Vy, jenom žádný strach z hlasitých sloganů nebo děsivých potisků, tady se zabrání všednosti.
Kůže je nejdůležitější zvláštnot každého opravdového rockera. Kožené bundy, saka nebo vesty jsou vždycky stylové a aktuální. Kožená bundy v Billově stylu je vždycky zkrácená, bezpodmínečně se stojatým límcem. Pro ty, kteří jsou odvážnější - dlouhý kožený kabát, samozřejmě také černý, k takovému kabátu si ale neberte klobouk!
Vedle zdůrazňovaného rockerského stylu se Bill objevuje také někdy v Young-Poet-Looku, v proužkované košili, která se lehce nese na dámskou variantu. Konec konců je to ženskost u pánských košil, který byly před pár sezónami v módě zavedeny, totiž přes přední návrhářky. Takovéto košile můžou být lehce kombinované s džínami.
A samozřejmě hit v jeho soukromém šatníku - holhoty se svislými pruhy. Někdo si vzpomene na pyžamo, jiný na něco horšího. Nicméně chlapce můžeme chválit za jeho odvahu, za jeho originální typ a ... udělat si několik poznámek!
Billovy boty jsou především tenisky a kovbojské kozačky. Jednoduché tenisky se najdou v každém šatníku, jsou moderní, velmi pohodlné a tudíž taky vynikající varianta k nošení ve všedním dnu. Tady ještě plné právo na kovbojské kozačky, měly by být také dražší a kvalitní. Neobyčejné zpracování je u toho nutnost. Tak se můžou pěkné kozačky stát zcela zvláštním zvýrazněním Vašeho oblečení.
Doplňky
Vedle už zmiňovaných pásků, nosí Bill také praktické všemožné doplňky - prsteny, náramky, potítka atd.
Hlavní důraz jsou masivní někdy také velké působící prsteny, čím víc, tím líp. Obojky z kůže a řetězy se k takovýhle prstenům obzvlášt dobře hodí. Myslete prosím na to, že rockerské doplňky vypadají adekvátně jenom jako bilý kov.
Potítka nebo rukavice bez prstů by měly být z kůže a dobré kvality. Je vždycky lepší koupit si jenom jedna věc příslušného provedení. Barva by měla být převážně černá a samozřejmě by měla být vybavena s kovovými trny...
Účes
A teď konečně účes, jeho hlavní zvláštnost. Už ve škole vzbuzoval Bill na sebe pohornost kvůli jeho oblečení a jeho neobvyklému účesu.
Jeho aktuální 220 voltový účes šel již do dějin. Dlouhé, do jednotlivých jehel nagelované černé vlasy s bílými pruhy - aby jste měli něco takového, sežeňte si super silný vlasový sprej, hřeben a andělskou trpělivost - ta tady příjde později ;-)
A ještě něco: To nejcenější, co se od Billa může půjčit, jsou jeho způsoby a příslušné chování ve společnosti - inteligentní, vychovaný, ale taky upřímný a emocionální. Nikdy se nebude dovolovat, naproti tomu bude drzý, vždycky se chová odměřeně, ale s hrdostí. Tak, jak to odpovídá pravé
hvězdě.

všichni fans th klick

28. července 2007 v 13:43 TOKIO HOTEL
Prosííím všeci fans TH aby klikli --->SEM<---
Please All TH Fans Click ---> HERE <---
Bitte alle Th Fans Click ---> HIER <---
Nika
zdroj: Tadyk

článek pro bravčo :-D

27. července 2007 v 22:33 časáky(- die Zeitschriften)
hoj fans, prosím podpořte náš plán a šiřte to dál do komentářů a na své blogy, aby to nám všem vyšlo a tokiáci věděli,že o ně stále stojíme, stačí jen, když odešlete tento e-mail do redakce brava, protože čím víc jim toho přijde,tím víc bude vidět,že je o to zájem a že má cenu to uskutčnit, další informace najdete na tokiohotel-akce.blog.cz

bravo@bauermedia.cz

Vážená redakce,
dobrý den,
Jistě víte, že Tokio Hotel, u nás již 2 roky velmi populární skupina, zrušila po svých dubnových koncertech u nás všechny rozhovory a reportáže, na které jsme se tak těšili. To nás - české TH fans - doteď mrzí, protože neznáme názor TH na ČR a jejich koncerty zde a pokud se k nám rádi vrátí. V zahraničí jsou každým dnem stále populárnějšími a žádanějšími. Zejména francouzští novináři s nimi velmi často dělají rozhovory a kapela je nejen ve Francii zvána do televizí a rádií, aby odpovídala na dotazy fanoušků či přebírala nějaká ocenění. Samotní TH jsou z toho zájmu nadšení, například z té ceny, co jim dali vyrobit Francouzi, cítí se tam velmi vítaní a udělali pro Francii speciální tour. Zatímco naše média je buď ignorují, nebo o nich píší ošklivě, což nás velmi rmoutí, protože naše mánie kolem nich ještě neopadla a mají tu stále silnou základnu fanynek.
Chtěli bychom vás tedy poprosit o pomoc, kdybyste mohli zkontaktovat management Tokio Hotel, abyste s nimi mohli udělat rozhovor pro Čechy ( pro Francouze jich bylo snad 100, a jiné státy také neodmítají ), a také jim předali naše ocenění a udělali o nich reportáž, abychom je při tom viděli. Asi po vás nemůžeme chtít, abyste jim tu cenu dali vyrobit, cenu budeme mít k dispozici-jedná se o namalovaný portrét kapely,možná ještě něco přibyde. Také chápeme, že se vám se je sem nepodaří jen tak dostat, stačí nám, když budou vědět, jak tady milujeme a že velmi stojíme o jejich další návštěvu a o jejich pozornost, nesmí na nás zapomenout. Dotazy bychom pro ně také připravili na našem blogu. V jiných státech také odpovídají na dotazy fans, a většinou tam ještě ani nedosáhli takové popularity jako u nás.

Prosím vyslyšte přání několika tisíc mladých lidí (za jinými interprety také vysíláte reportéry ), a zařidte nám oficiální reportáž ( o tom jak TH dostali ocenění i od Čechů). Nás samotné fans k nim nepustí, vy tu možnost máte!

Děkujeme

Nemečtí fans sou uraženi francouzy

27. července 2007 v 22:32 News( die Neuheiten)
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

Ohrožování! Urážení! Nadávky! Když němečtí fanoušci přijedou do Francie, musí si vyslechnout dost drsné řeči…
Pro německé fanoušky Tokio Hotel je to léto slz! Žádné open-air v Německu, Bill (17), Tom (17), Gustav (18) a Georg (20) se drží skoro výhradně v zahraničí. A zatímco mají kluci turné po přes Francii, Švédsko nebo Anglii, je německá láska fanoušků v prázdnu. Žádný div, že mnoho přívrženců pořádá cesty na vystoupení do zahraničí, aby své oblíbence obdivovali (především ve Francii hrají Tokio Hotel na podzim ještě dvanáct koncertů). A teď to přijde: Němečtí fanoušci, kteří jedou do Francie, aby tam viděli své hvězdy, bývají ohrožování, urážení! Nepochopitelné! Kvůli žárlivosti na Tokio Hotel vypukl náležitý spor mezi fanoušky. Obě skupiny fanoušků chtějí kapelu pro sebe. Navrch mají momentálně francouzští přívrženci - a ukazují to také škodolibě. Na jednom francouzském webu se najde například věta: "Ano! Tokio Hotel existují také ještě v Německu! Bláznivé, že?" Drsnější je ovšem to, co si fanoušci musí vyslechnout, když jedou na koncert do Francie. "Tokio Hotel, vyserte se na tuhle nacistickou zemi!" nebo "Německo, dávej pozor, vezmeme vám Tokio Hotel rychleji, než se jen můžete podívat!" Dokonce hesla jako "Prohráli jste Druhou světovou válku - teď prohrajete Tokio Hotel" se mají už líbít. Už několik dní dochází vždycky víc e-mailů do redakce Brava a na forech fanoušků se silně diskutuje o vzrůstající agresivitě mezi původně vlídnými fanoušky. "Co se stalo v červnu na koncertě v Paříží, to není prostě normální", píše Bravu jedna fanynka. "Chci Tokio Hotel přece podpořit. Ale teď to je už tak daleko, že musím cestovat do zahraničí - a proto ještě dostávat výhružky od abnormálních francouzských fanoušků!" Obzvláště o nejlepší místa na koncertech nastává zpravidla boj. Na TH foru píše "Moon": "Na vystoupení ve Francii, za námi několik fanoušků říkalo, že nás společně zbijí, protože jim stojím v cestě." A jiná fanynka píše: "Byla jsem na výměně žáků ve Francii. Když tam potom několik holek uslyšelo, že jsem fanynka Tokio Hotel, nadávali mi, jako couře!" Tokio Hotel přívrženci dál světu nerozumí! Přece oni byli ti, kteří Billovi, Tomovi, Gustavovi a Georgovi pomohli nejdříve k jejich mezinárodnímu průlomu. Zůstaňte jen v domnění, že válka o Tokio Hotel po slovních útocích nebudu brzy následovat také ještě správnými útoky…